#1 2014-03-13 10:36:11

cichy84

Administrator

Punktów :   

1 LINCZ

na kogo głosujemy dziś w 1 linczu? piszcie, w razie czego zmienimy i obierzemy strategie, na początek nie głosujemy w 3 na 1 osobe

Offline

#2 2014-03-13 10:51:10

Red

Użytkownik

Punktów :   

Re: 1 LINCZ

Ja jeszcze nie wiem, dzisiaj się sytuacja często będzie zmieniała. Zagłosuję zgodnie z tym, co napiszę w swoim poście o sytuacji w mieście, a jeszcze nie wiem, co tam dokładnie będzie, bo zależy, jak się dalej rozwinie sytuacja.
Możliwe, że zagrożony będzie cichy, ale wciąż czekam, by ktoś jeszcze wsypał się jakimś niefortunnym postem (tym razem jakiś miastowy ), by uwaga miasta nie była skierowana w jedną stronę.
Lincz do 20 30, bd dużo czasu na przemyślenia.

Offline

#3 2014-03-13 11:12:52

thegunner1886

Użytkownik

Punktów :   

Re: 1 LINCZ

Spokojnie, za chwilę zapomną o poście cichego, byle tylko teraz napisał jakiś ogarnięty post! co do Magnusa to nie sądzę aby chcial linczowac naszego kumpla, ten jego post nawet go trochę tłumaczy

Kolejna sprawa, dostałem od miastowego macko takie pw:

"Ale ja nie gram. Pisaliście, że będą wysyłane role na PW, a ja nic nie dostałem. Kamo napisał, że była jakaś druga lista, na która trzeba było się wpisać bo tamta była nieprawidłowa, a ja o tym nie wiedziałem i to przeoczyłem."

Oczywiście odpisalem mu zeby gral bo jest na liście.. ale wiadome jest teraz ze on nie ma roli

Przejdźmy do dzisiejszego linczu jak rozłożymy nasze głosy? ja dam głos na jakiegoś "lurka" moje ulubione alibi jakby co, że nie mialem lepszego pomyslu bo po pierwszym dniu ciezko jest cokolwiek wymyslec blablabla

Dalej myślę że miasto będzie szukało winnych w osobach które zagłosowały na dwóch pierwszych, co mieli najwięcej głosów w linczu.

Jeszcze Mostian i agrado się nie wypowiedzieli, zwlaszcza ten pierwszy zadziwia bo zwykle jest bardzo aktywny


PS. Wreszcie działa mi to forum

Ostatnio edytowany przez thegunner1886 (2014-03-13 11:15:14)

Offline

#4 2014-03-13 11:19:57

Red

Użytkownik

Punktów :   

Re: 1 LINCZ

Dobra, czyli macko bez roli. Co do głosowania, to zobaczymy, generalnie starajcie się tak zagłosować i pisać, jakbyście byli w mieście - to podstawa.
A, no i nie drążcie tematu ewentualnej roli Banana (jak tam zwrócił na to uwagę kacoper), gdyż najlepiej, gdyby miasto było przekonane, że nie miał roli - kiedyś ktoś z nas najpewniej zostanie uwodzicielem.
No, później się pomyśli nad jakimiś postami dla cichego, co by się naturalny wydał. Generalnie najlepiej, by pisał tak, jak w edycjach, gdy był miastowym - dobrym motywem jest przejrzenie swoich starych edycji, w których się było w mieście i pisanie w podobny sposób czy cuś.

Na razie nie jest źle, poczekajmy na jakąś wykładkę miastowego.

PS Mostian może mieć rolę po prostu.

Ostatnio edytowany przez Red (2014-03-13 11:21:17)

Offline

#5 2014-03-13 11:38:54

kacoper

Użytkownik

Punktów :   

Re: 1 LINCZ

Ja ich jeszcze upewniłem ze mostian nie ma roli teraz poczekam i potem się zwróci uwagę na coś innego. Wkleję najpierw na to forum tak jak mówiliście

Offline

#6 2014-03-13 11:45:02

Red

Użytkownik

Punktów :   

Re: 1 LINCZ

Spoko. Ja teraz mam ćwiczenia, nie wykłady, więc nie będę mógł tu zaglądać - wrócę koło 14 30 i od tej pory będę już dyspozycyjny cały dzień (znaczy cały dzień będę regularnie zaglądał, ale pewnie w międzyczasie będę robił mnóstwo innych rzeczy, więc nie zawsze od razu bd mógł odpowiedzieć ;] ).

Offline

#7 2014-03-13 16:02:55

cichy84

Administrator

Punktów :   

Re: 1 LINCZ

Też czekam na rozwój sytuacji, friko podejrzewa kacopera, zastanawiam się czy na ciebie kacoper nie głosować by w razie śmierci kogokolwiek z nas drugi się oczyścił

Offline

#8 2014-03-13 16:25:49

thegunner1886

Użytkownik

Punktów :   

Re: 1 LINCZ

Ja się chyba już dzisiaj nie będę odzywał xD bo i mnie wyniuchają friko i kolba ich się najbardziej obawiałem, któryś musi jutro pojsc do odstrzału w mordzie. Cichy, to tylko friko odda glos na kacopera, nie wiemy jak inni także nie ma co jeszcze panikować. Może próbujcie odciągnac uwage od was na Mostiana, ktory jeszcze wogole sie nie odezwał???

no jakby dzisiaj polecial kacoper to czuje ze jutro cichy... kacoper, jak wykorzystales rolę sabotażysty?

ja chyba zagłosuję na martynę, usprawiedliwienie mam

Ostatnio edytowany przez thegunner1886 (2014-03-13 16:50:06)

Offline

#9 2014-03-13 17:26:06

cichy84

Administrator

Punktów :   

Re: 1 LINCZ

W tej chwili nikt nie mówi o mnie ani o kacoperze więc się nie odzywam juz, zobacze co inni napiszą, mogliby sie pokłócić a tu taki spokój

Offline

#10 2014-03-13 17:35:12

kacoper

Użytkownik

Punktów :   

Re: 1 LINCZ

Mam problem z tym forum na telefonie będę za godzinę, rola sabotażysty na potem, jakos się obroniłem, dzisiaj nie zgine max 2 głosy
Ja rezerwuje mostiana.

Ostatnio edytowany przez kacoper (2014-03-13 17:36:04)

Offline

#11 2014-03-13 17:42:34

Red

Użytkownik

Punktów :   

Re: 1 LINCZ

cichy84 napisał:

W tej chwili nikt nie mówi o mnie ani o kacoperze więc się nie odzywam juz, zobacze co inni napiszą, mogliby sie pokłócić a tu taki spokój

Problem jest taki, że nikt poza Wami nie mówi o nikim innym. Albo gracze piszą o Tobie (friko jeszcze o kacprze + Ty w poście, który jednak powinieneś tu wysłać wcześniej, bo jest skrajnie nieprzemyślany ), albo chcą losować. A z dupy jakiś inny trop też nie sposób podjąc, musi być do tego materiał, a póki co nikt z miasta nic głupiego nie palnął.

Ostatnio edytowany przez Red (2014-03-13 17:43:38)

Offline

#12 2014-03-13 17:52:20

thegunner1886

Użytkownik

Punktów :   

Re: 1 LINCZ

Wszelkie próby obrony moje i Garnka to chyba zly pomysł.. jako ogarniety gracz, jak planujesz rozlozyc glosy dzisiaj żeby i nas nie zaczęli podejrzewać (o ile jakis miastowiec nie palnie glupoty a narazie nie zanosi sie na to) mr garnek?

Offline

#13 2014-03-13 17:58:32

Red

Użytkownik

Punktów :   

Re: 1 LINCZ

Zamierzam zaraz napisać jakiegoś dłuższego posta, pozbieram cytaty do kupy i zobaczymy, jak to wyjdzie. Cichego bronić nie możemy, na kacopera to w sumie nic poważnego nie ma (jego tamten post nie był idealny, ale nie był też zły - friko się doczepił trochę na wyrost i oparł to na paru dziwnych przesłankach (chyba nikt nie rozumie jego punktu 3 xD), więc wątpię, by pod to szły jakieś podpinki - gorzej ma cichy)). Nie wiem, czy jak nie będzie alternatywy, nie zagłosować po prostu na cichego. A co do Was - cichy na pewno jakiś głos na przetrwanie na kogoś, kto też ma szansę odpaść - to wiadomo, ale nie na kacopera raczej. Zobaczymy jeszcze, dużo jest czasu, można rozpisać jakiś plan, ale pojawi się jeszcze kilka postów i znowu się sytuacja zmieni - więc póki co trzeba czekać.

EDIT: A, no i jeśli nie chcecie tu wysyłać pierw postów, no to ok, nie ma problemu (mi jakoś aż tak wybitnie na wygranej nie zależy, by męczyć bułę i dopinać wszystko na ostatni guzik - zresztą i tak póki co działacie sami ;c), tylko mi za szybko nie poodpajcie. Piszcie tak, jakbyście byli w mieście - co do Ciebie Gunner, to jako że ostatnio byłeś w mafii, to dobrą taktyką byłaby znaczna zmiana stylu w przeciwieństwie do tej z przed edycji - albo nadaktywność, albo np. wysuwanie większej ilośći oskarżeń i wychodzenie z inicjatywą - wraz z rozwojem gry się okaże.

Ostatnio edytowany przez Red (2014-03-13 18:03:19)

Offline

#14 2014-03-13 18:24:01

thegunner1886

Użytkownik

Punktów :   

Re: 1 LINCZ

Garnek, tylko żeby potem się nie okazało że twój głos przesądzi o zabiciu kacopra lub cichego.. jak bylem ostatnio w mafii wlasnie do tego doszło

Offline

#15 2014-03-13 18:27:26

Red

Użytkownik

Punktów :   

Re: 1 LINCZ

Na kacopera nie zagłosuję, planuję rzucić kilka nicków (chyba 3 będzie, bo nic więcej na razie ludzie nie pisali)  i napisać, że uderzę w któregoś z nich - na razie bez deklaracji. Zależnie od rozwoju sytuacji się pomyśli. Jak będzie bardzo źle, to cichy zawsze może zostać detektywem lub księdzem (uwodzicielem kategorycznie nie, bo fakt możliwości "przejęcia" tej roli to będzie nasza karta atutowa i mam już kilka pomysłów, jak ją wykorzystać - a w ten sposób to byłoby zmarnowanie). xD

Ostatnio edytowany przez Red (2014-03-13 18:29:10)

Offline

#16 2014-03-13 18:31:45

thegunner1886

Użytkownik

Punktów :   

Re: 1 LINCZ

dobrze by było jakby ludzie cos wspomnieli na kogo glosuja.. remis miedzy miastowymi to byloby cos xD to co się dzieje uświadcza mnie w jednym - w pierwszym dniu lepiej dać jakiś jeden post i tyle żeby mieć spokój.. spójrzcie na martynę, taki bezpłciowy post a i nikt o niej nie wspomniał

Ostatnio edytowany przez thegunner1886 (2014-03-13 18:38:32)

Offline

#17 2014-03-13 18:37:30

kacoper

Użytkownik

Punktów :   

Re: 1 LINCZ

może zaglosujmy we dwójkę na kogoś. Jak garnek będzie na kogoś tam to ja z gunnerem możemy na jakiegoś lurka a nuż się trafu jakiś remis, a to powinno przejść bez echa. Od następnego linczu ja mógłbym się z cichym oskarżać się nawzajem.

Offline

#18 2014-03-13 18:43:07

thegunner1886

Użytkownik

Punktów :   

Re: 1 LINCZ

z tym wspólnym oskarżaniem się to trochę zły pomysl moim zdaniem

Offline

#19 2014-03-13 19:26:48

kacoper

Użytkownik

Punktów :   

Re: 1 LINCZ

Jak głosujemy? Do 20:10 jest czas

Offline

#20 2014-03-13 19:31:25

thegunner1886

Użytkownik

Punktów :   

Re: 1 LINCZ

ej, może zmienię głos z martyny na tego kamo222?

Garnek

Po co wspominasz o mnie i zwlaszcza o cichym przed samym linczem??

Ostatnio edytowany przez thegunner1886 (2014-03-13 19:34:19)

Offline

#21 2014-03-13 19:35:14

kacoper

Użytkownik

Punktów :   

Re: 1 LINCZ

Nie wiem, możesz też na macko bo tak z dupy się pojawia, jak coś to bez problemu znajdziesz argumenty. Ja na mostiana. Dobrze, że wspomniał w gronie innych bo nikt się wami nie przejmie bardzo, a atakuje no atakuje

Ostatnio edytowany przez kacoper (2014-03-13 19:37:25)

Offline

#22 2014-03-13 19:37:03

Red

Użytkownik

Punktów :   

Re: 1 LINCZ

Ja dam w agrado albo cichego. Jeśli w cichego i ten przez to padnie - wybacz cichy, ale to jest taka gra i jeśli jeden z mafiozów się wysypie, to mafia musi próbować coś na tym zyskać, a jak padniesz i stanie się to bez udziału mafii, to będzie bardzo źle - jestem OC i mój głos musi być takim, który może czasem przechylić szalę - inaczej nikt tego nie kupi.
Co do kacopera i cichego - możecie dać obaj w mostiana, skoro taka jest sytuacja. Kacoper chce i w sumie sytuacja jest z rodzaju "nie ujawniamy głosów w linczu", więc ciężko rzec, kto zbierze ile głosów i który głos jest podejrzany, a cichy się po prostu będzie bronił. Poza tym uderzanie we 2 jest rzadkie i wcale nie zawsze musi działać na niekorzyść.
Gunner - Kamo, Zeldo, ktoś w ten deseń. Pisałeś, że strzelasz, to tak możesz zrobić, byle nie jakiś głos z czapy w nieaktywnego/jakąś martynkę i będzie ok.

PS A, kurczę, zapomniałem o tym poście cichego o kacoperze, w którym kazał mu się wytłumaczyć, a o mostianie nic nie napisał. Nvm, możesz dać w kacopera cichy, ale jak w mostiana, to musisz o nim coś napisać, bo to będzie mega podejrzane.

Gunner - musiałem o cichym - pisząc posta w tym stylu po prostu inaczej się nie dało. A o Tobie na zaś, może się to przyda, ale nie przejmuj się - nie jesteś zagrożony, a kogoś z nas musiałem jeszcze dać - a Ciebie zaatakowałem najmniej, spokojnie.

Ostatnio edytowany przez Red (2014-03-13 19:42:27)

Offline

#23 2014-03-13 20:01:15

kacoper

Użytkownik

Punktów :   

Re: 1 LINCZ

Mostian mnie bronił, może nie głosować na niego. Pomyślą, że razem w mafii jesteśmy, a ja głosuję na niego na alibi. Co myślicie szybko?

Offline

#24 2014-03-13 20:05:05

Red

Użytkownik

Punktów :   

Re: 1 LINCZ

Daj albo neutralnie, albo możesz ewentualnie w cichego (trudno, najwyżej padnie, ale będziemy mieć alibi), bo Cię wskazywał, czyli trochę z zemsty.

Offline

#25 2014-03-13 20:06:01

thegunner1886

Użytkownik

Punktów :   

Re: 1 LINCZ

ja chyba dam w w kamo, tylko nie dajmy we 2 na ta sama, szybko piszcie.

Offline

#26 2014-03-13 20:06:37

Red

Użytkownik

Punktów :   

Re: 1 LINCZ

Ja dałem w cichego, bo głos na agrado nie miałby sensu. Możesz dać w Kamo na lajcie.

Offline

#27 2014-03-13 20:10:20

kacoper

Użytkownik

Punktów :   

Re: 1 LINCZ

Dałem na kamo, musiałem podjąć jakąś decyzje. Cichy nie, możne przeżyć jeszcze

Fuck fuck fuck mój wolny net i daliśmy razem na kamo, dobra ale z gunnerem nie ma tragedii

Ostatnio edytowany przez kacoper (2014-03-13 20:12:08)

Offline

#28 2014-03-13 20:12:43

Red

Użytkownik

Punktów :   

Re: 1 LINCZ

Trudno, pierwszy lincz losowy, zobaczymy jak będzie. Nie ma co się łamać.

Ostatnio edytowany przez Red (2014-03-13 20:13:04)

Offline

#29 2014-03-13 20:15:40

kacoper

Użytkownik

Punktów :   

Re: 1 LINCZ

W sumie teraz tak myślę, że może i dobrze. 1 gość przegląda temat?! wtf
w poprzedniej mafii jak byłem to mieliśmy hasło do tematów jeszcze, banalne, ale było

Offline

#30 2014-03-13 20:18:44

thegunner1886

Użytkownik

Punktów :   

Re: 1 LINCZ

omg kacoper właśnie tego chciałem uniknąć wspólnego głosowania.. jeśli ty dzisiaj odpadniesz, to miastowi będą mieli wybór pomiedzy mną a cichym jutro

Ostatnio edytowany przez thegunner1886 (2014-03-13 20:22:54)

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dbstory.pun.pl www.master-pokemon.pun.pl www.bachus.pun.pl www.roznezwierzaki.pun.pl www.wolnifarmerzywf.pun.pl