#1 2014-03-16 09:40:23

Red

Użytkownik

Punktów :   

4 mord

Wiadomo - ginie kolba. Ale układamy wspólnie jakiś fajny opis mordu wieńczący naszą grę? Jakiś epicki, kończący grę. No i żeby sobie miasto mogło coć fajnego od nas przeczytać.

Offline

#2 2014-03-16 09:52:04

thegunner1886

Użytkownik

Punktów :   

Re: 4 mord

jestes pewien zwyciestwa? po linczu na agrado i mordzie na kolbie będzie 5-3 dla miasta, jutro pewie ja polecę będzie 5-2, w pojutrze kacoper moze byc zagrozony no i ty też..

Offline

#3 2014-03-16 10:05:25

Red

Użytkownik

Punktów :   

Re: 4 mord

Przecież mamy zmiany głosu kacopera. Przeczytaj posty z pierwszej strony tematu lincz 3.

Poza tym w jaki sposób ja i kacoper mielibyśmy stać się podejrzani?

Ostatnio edytowany przez Red (2014-03-16 10:07:41)

Offline

#4 2014-03-16 10:12:35

thegunner1886

Użytkownik

Punktów :   

Re: 4 mord

ok, opis mordu:

"Gniew Ojca Chrzestnego, wodza dumnego, głoś, obfity w szkody,
Który ściągnął klęsk tyle na liczne zagrody,
Mnóstwo dusz mężnych wcześnie wtrącił do Erebu,
A na pastwę dał sępom i psom bez pogrzebu
Walające się trupy obywatelów miasta wśród pola:
Tak Ojca Wielkiego spełniała się wola"

co myslicie o tym? ;p

Offline

#5 2014-03-16 10:16:41

Red

Użytkownik

Punktów :   

Re: 4 mord

Można wykorzystać. Ale to by była jedna zwrotka, a można by stworzyć coś jeszcze dłuższego. Myślałem o jakimś fajnym dialogu między mafiozami (aczkolwiek bez wymieniania nicków, tylko posługując się jakimiś wymyślonymi psuedonimami). Spróbuję coś ułożyć, a Twój wierszyk będzie można wykorzystać jako prolog.

Offline

#6 2014-03-16 10:26:01

kacoper

Użytkownik

Punktów :   

Re: 4 mord

A co myślicie żeby ich zaznajomić z tym, że mają porażkę w kieszeni? I ten mord jest trzeci a nie czwarty btw

Offline

#7 2014-03-16 10:31:21

thegunner1886

Użytkownik

Punktów :   

Re: 4 mord

a może jakaś sentencję wpleciemy? to by była nowość znalazlem pare fajnych które pasuja do sytuacjji w mafii ;p

http://pl.wikiquote.org/wiki/Martin_Luther_King

Offline

#8 2014-03-16 10:33:14

Red

Użytkownik

Punktów :   

Re: 4 mord

O! To też można. Napisać w mordzie jakąś fabularkę z perspektywy sabotażysty, który ma już miasto w szachu.
BTW napiszę dzisiaj do Fabio PM-kę, żeby się upewnić, jak dokładnie działa sabotażysta (znaczy rozpatrzyć każdą ewentualność, np. to, że ktoś, komu zmieniamy głos, go nie wysyła), także spokojnie, nic nie zostanie pozostawione przypadkowi.

BTW Jeśli się okaże, że z sabotażystą przy stanie 5:3 win dla nas jest pewny, można dla pewności zabić kogoś innego niż kolba, a nawet trochę dla beki np. macko, że mafia się go boi czy coś (byłoby w historyjce). Czemu? Na wszelki wypadek, jakby jednak mostian blefował z tym księdzem - szansa z 0,1%, no ale jest, a wtedy kolba może być przemodlony - ale to wszystko dzisiaj wyjdzie w toku dnia.

Offline

#9 2014-03-16 10:37:41

thegunner1886

Użytkownik

Punktów :   

Re: 4 mord

Jakby do końca gry zostało 3 mafiozów to b było coś! jeszcze na LM.com nigdy się tak nie zdarzyło

Offline

#10 2014-03-16 10:56:52

kacoper

Użytkownik

Punktów :   

Re: 4 mord

Kiedyś chyba cała czwórka przeżyła. Kuba oskar naimad yanki

Offline

#11 2014-03-16 11:11:30

Red

Użytkownik

Punktów :   

Re: 4 mord

Też planowałem początkowo dowieźć wygraną w komplecie, ale że pierwszego dnia niestety dość mocno się wkopaliście, to konieczne było poświęcenie choć jednego mafioza.

Ostatnio edytowany przez Red (2014-03-16 11:15:02)

Offline

#12 2014-03-16 11:41:07

kacoper

Użytkownik

Punktów :   

Re: 4 mord

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

Offline

#13 2014-03-16 17:44:48

thegunner1886

Użytkownik

Punktów :   

Re: 4 mord

jak tam historyjka?

Offline

#14 2014-03-16 18:33:53

Red

Użytkownik

Punktów :   

Re: 4 mord

Gniew Ojca Chrzestnego, wodza dumnego, głoś, obfity w szkody,
Który ściągnął klęsk tyle na liczne zagrody,
Mnóstwo dusz mężnych wcześnie wtrącił do Erebu,
A na pastwę dał sępom i psom bez pogrzebu
Walające się trupy obywatelów miasta wśród pola:
Tak Ojca Wielkiego spełniała się wola.

   21:00. Późny wieczór. Warszawa. Zimno. Ojciec Chrzestny szedł środkiem ulicy, zaciągając się potężnie cygarem, który był jednocześnie prezentem od jego własnej córki.
- Słabe gówno. Jak miasto w tej edycji - skwitował z niesmakiem, po czym wyciągnął zza pazuchy kolejne 10, wepchnął je sobie w usta i podpalił świecą benzynową.
- No, teraz wreszcie czuję moc - stwierdził, głęboko wciągając calutki dym. Przechodził właśnie koło Pałacu Kultury, na którym pojawił się wielki napis nabazgrany krwią:
"Nasze życie zaczyna się kończyć w dniu, w którym zaczynamy przemilczać ważne tematy."

   Zatrzymał się przed drzwiami do domu wypatrzonej ofiary.
- Eh, znowu się spóźniają. Po wykonanej robocie będą musiał porządnie sobie z nimi porozmawiać. Co to ma być kurwa mać za dyscyplina - mruknął rozeźlony.
Tymczasem w stronę domu kroczyła właśnie trójka mężczyzn w czarnych garniturach. Sabotażysta oraz prawa i lewa ręka Ojca.
- O, nareszcie jesteście. Długo miałem wg Was tak czekać? - zapytał Ojciec - Zakończmy już tę robotę i zmywajmy się z tego nudnego miasta. Jestem rozczarowany, że poszło nam aż tak łatwo.
- Trzeba przyznać, że Ci Warszawiacy to wyjątkowe naiwniaki. U nas w Świebodzinie to by nie przeszło - skwitował Sabotażysta. - Nie potrafili nawet rozkminić, że wciąż mamy wtyki i możemy manipulować głosami innych radnych.
- A co dopiero u mnie - rzekł Ojciec Chrzestny. - Cichy84, czemu nic nie mówisz? Co Ty taki markotny? Przecież wygraliśmy tak, że się nawet nie spostrzegli kiedy.
- Tak, wiem. Ale mimo to wciąż żałuję, że podczas posiedzenia wyślizgnął mi się ten pistolet z kabury. Część tych patałachów to dostrzegła i prawie miałem przekichane - cichy, lewa ręka staruszka, rzekł z zażenowaniem.
- No, ale na szczęście nasz Ojciec wyciągnął Cię z tego bagna - rzekł drugi z nich, będący prawa ręka szefa. - Ci głupcy nawet nie zauważyli, że to My odpowiadaliśmy w większości za Twój publiczny lincz. Dzięki temu, że cała nasza trójka brała w tym udział, mogliśmy sfingować Twoją śmierć i ukryć w trumnie ciało tej martyny.
- Ta, nawet się nie pokapowali, że zniknęła w tym samym czasie - rzekł sabotażysta. - Sami z siebie nie znaleźliby mafiozy, nawet gdyby ten stanął przed nimi i nasikał im prosto na twarz.
- Masz rację. Szefie, jesteś zajebisty - rzekł jeden z pozostałych. - Przez całą rozgrywkę nie dostałeś nawet jednego głosu. Jak Ty to robisz?
-Ja? - zapytał z uśmiechem Ojciec Chrzestny - wlewam do garnka trochę wody i zakładam go na głowę. Dobra, starczy tego paplania. Wchodzimy.

   Zanim to zrobili, podszedł do nich sympatyczny sir Charles Wheatstone, który ukradkiem podał Ojcowi chusteczkę z takim oto napisem: "MACKO IU XG DU CI LR AL FL DA IC TL GX XK XG PL LX CA LL LX SF XE LD UC DH DX LP PL". Szef mafii roześmiał się i powiedział, że nie omieszka przekazać tego miastu. Weszli do domu nic niespodziewającego się macko2907. Był on dla nich jedynym zagrożeniem, niestety z tą chwilą ostatnia nadzieja miasta dostała w brzuch serię pepeszy z kałacha i po raz ostatni rzuciła okiem na to opanowane przez mafię miasto.
- Dobra, nic tu po nas - rzekł uśmiechnięty od ucha do ucha Ojciec Chrzestny. - To co, chłopaki, idziemy na piwo?


Jak Wam się podoba?

Ostatnio edytowany przez Red (2014-03-16 20:02:13)

Offline

#15 2014-03-16 18:50:46

kacoper

Użytkownik

Punktów :   

Re: 4 mord

Zajebiste, mam pomysł na szyfr liczbowy taki żeby odgadli, tylko trzeba wymyślić jakieś fajne zdanie żeby zrozumieli swoją głupia porażkę.

Offline

#16 2014-03-16 18:57:45

Red

Użytkownik

Punktów :   

Re: 4 mord

Jaki szyfr liczbowy? Napisz dokładnie, o co chodzi, to może coś wymyślę.

Offline

#17 2014-03-16 19:00:54

kacoper

Użytkownik

Punktów :   

Re: 4 mord

Wplacze się do historyjki ze mafiozi mijali pana x (autor szyfru) i wręczył im karteczkę z cyframi 198249575 (jakieś zaszyfrowane zdanie). Tylko szukam jakiegoś fajnego szyfru bo cezara.jest łatwy i oklepany
Możemy użyć tego http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Szyfr_Playfair ze słowem kluczowym mafia

Ostatnio edytowany przez kacoper (2014-03-16 19:18:46)

Offline

#18 2014-03-16 19:27:26

Red

Użytkownik

Punktów :   

Re: 4 mord

Nie wiem, jak masz czas, to możesz coś takiego zrobić i się wrzuci do historyjki. Ja teraz oglądam nożną.

Offline

#19 2014-03-16 19:28:56

thegunner1886

Użytkownik

Punktów :   

Re: 4 mord

Garnek

Bardzo fajny opis, wrzuciłbym go

"-Ja? - zapytał z uśmiechem Ojciec Chrzestny - wlewam do garnka trochę wody i zakładam go na głowę. Dobra, starczy tego paplania. Wchodzimy."

Po tym zdaniu obczają xD

Tylko mam nadzieję że jesteś przekonany o naszym zwycięstwie w 100%??? bo jakby cos nie wypaliło wyjdziemy na idiotów.

Offline

#20 2014-03-16 19:35:02

Red

Użytkownik

Punktów :   

Re: 4 mord

Przy stanie 5:3 nie mają szans - możemy ich przegłosować po prostu. Wyślemy całą mafią głos na Zeldo, kacoper zmieni głos mixa na Zeldo (a jak mix nie wyśle głosu, to Fabio musi o tym kacopera poinformować - wtedy zmieni głos kogoś innego po prostu - a jak ten też nie wyśle głosu - to znaczy, że masto wysłało tylko 3 głosy i z taką ilością nic nam nie zrobią XD) i przy wyborze ktokolwiek vs Zeldo wybieramy Zeldo. Jutro byśmy powtórzyli ten schemat, z kimkolwiek, np. kolbą. Fabio im napisze, jak wygląda sytuacja i spyta, czy chcą jeszcze grać - wątpię, że będzie im się chciało, znając wynik, więc po mordzie koniec. No chyba, że dzisiaj padniesz jednak Ty - wtedy nie wklejamy tego mordu, wysyłamy jakiś zwykły na kolbę i kończymy grę we 2 z kacoperem też na lajcie - w sumie żadna różnica, tyle tylko, że edycja potrwa trochę dłużej. ;c

thegunner1886 napisał:

Garnek

Bardzo fajny opis, wrzuciłbym go

"-Ja? - zapytał z uśmiechem Ojciec Chrzestny - wlewam do garnka trochę wody i zakładam go na głowę. Dobra, starczy tego paplania. Wchodzimy."

Po tym zdaniu obczają xD

Wiem, ale to już i tak bez znaczenia będzie. O to mi chodziło właśnie, by wiedzieli.

Ostatnio edytowany przez Red (2014-03-16 19:37:31)

Offline

#21 2014-03-16 19:41:19

thegunner1886

Użytkownik

Punktów :   

Re: 4 mord

to wkońcu zeldo czy agrado???

Offline

#22 2014-03-16 19:43:58

Red

Użytkownik

Punktów :   

Re: 4 mord

DZISIAJ NA AGRADO WSZYSCY. Mówię o jutrzejszym dniu, po mordzie na macko2907.

Zresztą w temacie lincz 4 masz taktykę na dzisiejszy lincz - a brzmi ona wszyscy na agrado.

Ostatnio edytowany przez Red (2014-03-16 19:46:02)

Offline

#23 2014-03-16 19:46:31

thegunner1886

Użytkownik

Punktów :   

Re: 4 mord

toż dzisiaj mamy mord..

Offline

#24 2014-03-16 19:48:52

Red

Użytkownik

Punktów :   

Re: 4 mord

Jezu, Gunner, ogarnij się. xD No dzisiaj mamy, mówię o ewentualnym linczu 5 dnia jutrzejszego - czyli po mordzie na macko, który faktycznie jest dzisiaj.

BTW jakiś gość przegląda ciągle nasz temat - czyżby friko i stąd jego celność w typach, mimo bardzo nielogicznych oskarżeń? ;o

Ostatnio edytowany przez Red (2014-03-16 19:50:58)

Offline

#25 2014-03-16 19:51:17

kacoper

Użytkownik

Punktów :   

Re: 4 mord

Początek ostatniego akapitu:
Po drodze do domu swojej ofiary minęli sympatycznego sir Charles Wheatstone'a, który ukradkiem podał Ojcowi chusteczkę z takim oto napisem: "MACKO IU XG DU CI LR AL FL DA IC TL GX XK XG PL LX CA LL LX SF XE LD UC DH DX LP PL". Weszli do ciemnego budynku. Macko2907 był dla nich jedynym... i dalej tak samo

Ciekawe czy komuś będzie się chciało rozszyfrować i czy się uda. Będą mieli zabawę koniec

Offline

#26 2014-03-16 19:53:06

Red

Użytkownik

Punktów :   

Re: 4 mord

A co znaczy to zdanie? ;p Dodaję. Tylko zmienię trochę, by pasowało całościowo do historyjki.

Offline

#27 2014-03-16 19:53:26

thegunner1886

Użytkownik

Punktów :   

Re: 4 mord

Garnek

To zapewne google bot albo Fabio który nie zalogowal sie ;p

Offline

#28 2014-03-16 19:55:11

Fabio

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: 4 mord

Ja sobie przeglądam Wasze forum

Offline

#29 2014-03-16 19:57:17

Red

Użytkownik

Punktów :   

Re: 4 mord

A, to spoko.

Offline

#30 2014-03-16 19:58:27

kacoper

Użytkownik

Punktów :   

Re: 4 mord

Dopisz jeszcze, że oc sie uśmiechnął i wyszeptał, że nie omieszka przekazać miastu.

Przegraliscie na własne życzenie, sami jesteście sobie winni. Takie wkurwiajace jak ktoś rozszyfruje. Macko to słowo klucz potrzebne do rozwiązania dlatego koło już samego.mordu najlepiej.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pedagogika-pop.pun.pl www.wolnifarmerzywf.pun.pl www.dbstory.pun.pl www.bachus.pun.pl www.master-pokemon.pun.pl